seria BAV

Pompa ze stali nierdzewnej pokrtya tworzyem sztucznym – Seria BAV Pompa ze stali nierdzewnej, pokryta tworzywem sztucznym. Nieblokujący się wirnik typu Vortex, pływak sterujący jako wyposazenie opcjonalne. Pompy przeznaczone do brudnej wody, zawierającej cząstki stałe mniejsze niż 35 mm, do szamb, ścieków i kanalizacji.

seria DSPK

Pompy do oczyszczalni ścieków serii DSPK Pompa z żeliwa i stali nierdzewnej z nieblokującym się wirnikiem lub nożem tnącym, zabezpieczenie w klasie IP 68, izolacja klasy F, wyłącznik przeciążeniowy. Jednostopniowy silnik, podwójne uszczelnienie mechaniczne. Pompy przeznaczone dla gospodarstw domowych, oczyszczalni ścieków.

seria ADVS

Pompa żeliwna do piasku – Seria ADVS Pompy przeznaczone do ścieków bytowych, przemysłowych i drenaży. Pompy żeliwne z niezatykającym się wirnikiem typu semi-vortex do pompowania cieczy zawierających tłuszcze, piasek, ciała włókniste.

seria GDH

Pompa ze stali nierdzewnej z rozdrabniaczem – Seria GDH Pompy przeznaczone do pompowania ścieków bytowo gospodarczych, gnojowicy, rurami o średnicy DN 32. Przyłącza w systemach kanalizacji ciśnieniowej.

seria GS

Pompa żeliwna z rozdrabniaczem – Seria GS Rozdrabniacz wykonany ze stali nierdzewnej ciał stałych w ściekach bytowych o dużej wydajności. Nie zatyka się i nie blokuje. Wysokość podnoszenia do 70m.